AtölyelerKamera Önü Oyunculuk Sertifika Programı (M.E.B onaylı)

Kamera karşısında oyunculuğun pratiklerini Altın Portakal ödüllü, deneyimli tiyatro ve sinema oyuncusu Kübra Kip ile beraber az kontenjan farkıyla keşfedin!

Kamera önü oyunculuk sertifika programı ile oyunculukta kendini geliştirmeye devam et! Kamera karşısında oyunculuğun pratiklerini Altın Portakal ödüllü, deneyimli tiyatro ve sinema oyuncusu Kübra Kip ile beraber az kontenjan farkıyla keşfedin!

Mesleğin içinden yönetmen ve oyuncuların da söyleşilerle deneyimlerini paylaşacağı programımızda temel oyunculuk alıştırma ve metotlarını tanıtmak ve mesleğin genel becerilerini kazandırmanın yanı sıra bir senaryoyu ve karakteri deşifre edip kamera karşısında gerçek olma yolları aranır.

Program detayları;

Tarih: KAYDA KAPALIDIR

Süre: 24 Hafta (Haftada 2 gün x 3 saat toplam 144 saat)

Kontenjan: 7 kişi

Eğitmen: Kübra Kip

Sanat akademimizde kamera önü oyunculuk eğitimi yanı sıra temel oyunculuk kursu ve konservatuvara hazırlık kursları da mevcuttur. Detaylı bilgili için ilgili linklere tıklayabilirsiniz veya bizi arayabilirsiniz.

NOT: Pandemi nedeniyle bazı atölyelerimiz kayda kapalıdır. Online eğitim modeli ile devam eden atölyelerimizi görmek için Atölyeler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Yer:
Kadıköy - Kızıltoprak
Tarih:
KAYDA KAPALIDIR
Süre:
24 Hafta
Kontenjan:
7 kişi
Eğitmen:
Kübra Kip