ANTE AtölyeleriOYUNCULUK Eğitimi

Duyuru: Atölyelerimiz Yeniden Açılmıştır, Online Atölyelerimiz de Açıktır. Atölye Tarihleri için Lütfen Arayınız.
https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2020/09/temel-oyunculuk-sertifika-programi-400x200-1.jpg
--
--

Temel Oyunculuk

Temel Oyunculuk Sertifika Programı (M.E.B onaylı)
https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2020/09/kamera-onu-oyunculuk-sertifika-programi-400x2001-1.jpg
--
--

Kamera Önü Oyunculuk

Kamera Önü Oyunculuk Sertifika Programı (M.E.B onaylı)
Konservatuvara Hazırlık Tiyatro Dersleri Cumartesi Atölyesi
--
--

Konservatuvara Hazırlık Atölyesi

Konservatuvara Hazırlık Tiyatro Atölyesi Yarı-Online Sınıfı

DİĞER Atölyeler

Yazarlık ve Drama Eğitimlerimiz
Tiyatro Türleri Nelerdir?
--
--

7-8-9 Yaş Drama

7-8-9 Yaş Sanat Destekli Drama Eğitimi (M.E.B onaylı)
Yaratıcı Yazarlık Eğitimi Kadıköy Sanat Dersleri
--
--

Senaryo Yazımı Eğitimi

Senaryo Yazımı Sertifika Programı (M.E.B onaylı)
Yaratıcı Yazarlık Eğitimi Kadıköy Sanat Dersleri
--
--

Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

Yazma İşine Gönül Vermiş Herkes için Bir Atölye
kare logo ante

EN YENİ ATÖLYEDiksiyon Eğitimi

0123456789001234567890 saat
CUMARTESİ
13:00 - 15:00
EĞİTMEN
Özgün Akaçça
SÜRE
5 Hafta
https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/05/quote_sign_gray.png

Çok tatlı ve samimi hocalar içerisinde kendimi evimden daha rahat hissettiğim bir yer. Eğitim olarak katıldığım diğer kurslardan ve atölyelerden çok daha iyi ve çok daha ilgili.

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Metehan Y. / Google Yorumu
Öğrenci

Kendi yolculuğunuza hazırlanırken yanınızda sizinle birlikte yol alan, yol gösteren insanlarla birlikte çalışabilmek çok kıymetli bir şey. İyi ki!!!✌️❤️

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Saliha B. / Google Yorumu
Öğrenci

„Eğitim aldığım diğer kurumlardan çok daha farklı bir samimiyet ile karşılaştım burada. Herkes çok tatlı ve iletişim odaklı. İyi ki yolum buradan geçti ve iyi ki sizlerle tanıştım. 5 puan veriyor ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum..!”

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Burhan A. / Google Yorumu
Öğrenci

„(…)Ben ilk senemde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazandım ve bunun büyük bir kısmını Ante Sanat öğretmenlerine borçluyum.(…)Ante Sanat bir kurs değil bir ailedir ve bu aileye samimiyet ve iyilikle yaklaşan herkesi kucaklar. Hem iyi eğitim hem de iyi niyet arıyorsanız, Ante Sanat.”

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Ali Erkin A. / Google Yorumu
Öğrenci

„Tiyatroya adım attığım ilk yerin Ante Sanat olması, galiba ömrümün sonuna kadar anlatacağım büyük bir şans benim için. Böylesine donanımlı ve aynı derecede mütevazi ve insana değer veren hocalar/insanlar sadece tiyatro değil hayatın hiçbir sahnesinde kolay kolay karşılaşılacak türden değil maalesef.”

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Hüseyin A. / Google Yorumu
Öğrenci

„Kendinizi eğitmenlere gözünüz kapalı bırakacağınız, konservatuvarı kazanıp iyi bir geleceğiniz olması için ellerinden gelenin fazlasını yapan, 2. eviniz dersem abartmış olmayacağım mükemmel bir adres…”

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Emre Ş. / Google Yorumu
Öğrenci

„Eğitimler profesyonel hocalar tarafından veriliyor. Çok iyi bir yer gerçekten ❤”

https://www.antesanat.com/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png
Kerim İ. / Google Yorumu
Öğrenci
Ante Sanat Akademisi Logo

Oyunculuk Eğitimi Hakkında

Oyuncuların mesleki beceri kazanması açısından önemli olan oyunculuk eğitimi sizi bu alanda bir adım öne çıkaracaktır. Alacağınız profesyonel ve başarılı eğitim sayesinde öncelikle mesleki yeterlilik kazanacak ve oyunculukla ilgili nelere ihtiyacınız olduğunu daha iyi öğreneceksiniz. Sahne stresinizi atmak için iyi bir fırsat olan bu eğitimler, size rol yapmayı öğretecek ve doğaçlama yapma yeteneğinizi geliştirecektir. Bu sayede izleyicilere daha gerçekçi bir karakter sunabilirsiniz.

Ünlü ve başarılı bir oyuncu olmak için eğitim aldığınızda dizi, tiyatro, film sektörlerinde çalışabilir ve reklamlarda oynayabilirsiniz. Kendinize bir hedef belirledikten sonra ona ulaşmak için Ante Sanat size en uygun programı ve fırsatları sunacaktır. Bu alanda uzman kadromuzun bulunması, hem kariyerinize yön vermenizi hem de kişisel gelişiminize ciddi katkılarda bulunmanızı sağlayacaktır.

Online Eğitimler

Ante Sanat tarafından sizlere sunulan online oyunculuk eğitimi kendi içerisinde online audition atölyesi, yarı online konservatuara hazırlık eğitimi ve online senaryo yazarlığı eğitimi gibi çeşitlere ayrılır.

Online audition atölyesi kapsamında deneyimli kişiler bir araya getirilmekte ve sizleri oyunculuk hedeflerinize bir adım daha yakınlaştırmak amaçlanmaktadır. Toplam sekiz hafta süren bu eğitim,Zoom uygulaması aracılığıyla verilmektedir. Atölye içerisinde auditonda oyuncu performansı, cast seçiminin dinamikleri, örnek metinler ile uygulama, metin deşifresi ve ezber, metne yaklaşım ve alt metin, seçilme endişesi, sektörle ilgili bilgilendirme gibi konular üzerinde durulur. Ayrıca atölye içerisinde bu alanda öne çıkan isimler de konuk edilmektedir.

Yarı online konservatuara hazırlık eğitimi hareket diksiyon ve oyunculuk eğitimi olarak bölümlere ayrılır. Oyunculuk sınıfları beş kişilik hazırlanmakta olup, haftada üç saat yüz yüze oyunculuk ve iki saat online hareket ve diksiyon eğitimi verilir. Toplam otuz hafta süren eğitimde sizlere hem bedensel hem de zihinsel açıdan hazırlık çalışmaları sunulur. Bu kursa katıldığınızda sınava yönelik gelişmeler elde edecek, teorik ve pratik manada tiyatro kültürünü en iyi şekilde tanıyacaksınız. Böylece mesleği ayrıntılarıyla öğrenerek aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Online senaryo yazarlığı eğitimi ise Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir sertifika programıdır ve bu eğitimi uzaktan alabilirisiniz. Ante Sanat farkıyla eğitim sizlere bu alanda tecrübeli eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitimin içeriğinde karakter yaratma, senaryo yazım teknikleri, dialog yazma, çatışma gibi pek çok çalışma yer almaktadır. Ayrıca farklı film örnekleri ile ilgili çalışmalar da yapılmaktadır. Eğitimin son kısmında ise uygulamalı kısa film yazımı ile ilgili kendinizi test etme fırsatı bulabilirsiniz.

Oyunculuk Eğitimi Almak için Ne Yapmalıyım?

Ante Sanat çatısı altında oyunculuk eğitimi almak istiyorsanız;online ya da yüz yüze eğitim fark etmeksizin hepsi için online ön kayıt formunu doldurabilirsiniz. Formda bulunan adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız gibi alanları doldurmalı ve almak istediğiniz eğitimi seçmelisiniz. Bu kısımda size şu eğitim seçenekleri sunulur:

  • Audition Atölyesi (Yüz yüze ya da online eğitim)
  • MEB sertifikalı yüz yüze temel oyunculuk eğitimi
  • MEB sertifikalı yüz yüze kamera önü oyunculuk eğitimi
  • Konservatuara hazırlık tiyatro atölyesi (yüz yüze eğitim)

Eğitim seçiminizi yaptıktan sonra formu gönderebilirsiniz. Eğitim talebinizi ilettikten sonra en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçiyoruz. Böylece siz de Ante Sanat’ta merak et, hayal et ve üret felsefesiyle hayallerinize adım adım yaklaşma fırsatı elde edebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?