Ekip Üyelerimiz

Ante Sanat ekip üyelerini kısaca tanıyalım
duygu-kulan-ante-sanat-kurucu

KURUCUDuygu Kulan

Duygu Kulan Instagram

Duygu Üzüm Kulan liseyi Bilfen Koleji’nde bitirdikten sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Mario Gonzalez’den commedia dell’arte, Meltem Cumbul’dan Eric Morris methodu, Alessandra Paoletti’den de performans atölyeleri alan Kulan, Duru Tiyatro’da yönetmenliğini Hakan Çimenser’in üstlendiği Veronalı İki Centilmen, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda yönetmenliğini Ahmet Levendoğlu’nun üstlendiği Nehrin Solgun Yüzü ve Tiyatro D22’de yönetmenliğini Can Kulan’ın üstlendiği Bir Avuç Kül oyunlarında yer almıştır. Tiyatro çalışmalarına halen devam etmektedir.

Çocuklarla çalışmaya başladıktan sonra 6-16 yaş çocuk psikolojisi ve Wisc-R Zeka Testi uygulayıcısı eğitimi alan Kulan, Art Therapy yöntemiyle ilgilenmiş ve bütün bunları drama ve tiyatroyla harmanladığı kendi müfredatını oluşturmuştur. Halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir.

Aynı zamanda resim çalışmaları da olan Duygu Üzüm Kulan, açtığı atölyesinde çalışmalarını sürdürdü ve kişisel sergiler açtı. Sanatçının tuval, bez, kağıt ve tahta üzerine 100’den fazla çalışması ve illüstrasyonları vardır.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacın var?

Sosyal Medya
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz
Hakkımızda

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunlarından Duygu Üzüm Kulan ve Can Kulan tarafından kurulan sanat akdemisi: Ante hakkında daha fazla bilgi için tıkla