Sıkça Sorular Sorular

Sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık
Ante Sanat'taki atölyelere nasıl kaydolabilirim?

Öncelikle sizinle tanışmak istiyoruz! Ana sayfadaki veya instagram hesabımızın bio kısmındaki başvuru formunu doldurursanız size en kısa sürede size ulaşabilir, sizin için bir randevu oluşturabiliriz. Bize sorular sormanız ve sizi tanıyıp atölye hakkında detaylı bilgi alabilmenizi sağlamak adına kayıt için sizi mutlaka görüşmeye davet ediyoruz. Atölyelerimize katılmak isteyenler bizi arayıp ziyaret için randevu alabilirler.
0553 914 13 10
info@antesanat.com

Bir atölyeye kayıt olmadan önce eğitmenle görüşebilir miyim?

Eğitmenimizin tercihine ve müsaitliğine göre atölye başlamadan önce kendisiyle tanışabilirsiniz. Bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Profesyoneller için özel oyunculuk eğitimleriniz var mı?

Evet. Oyuncu koçluğu hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tiyatro D22 ile bir bağınız var mı?

Evet. Kurucularımızdan Can Kulan’ın, aynı zamanda Tiyatro D22’nin de kurucu ortağı olması sebebiyle D22 ve Ante Sanat arasında organik bir bağ bulunmakta. D22’nin diğer kurucu ortakları Berkay Ateş ve Emir Çubukcu da Ante Sanat’ta zaman zaman atölyeler düzenlemektedir.

Kendi kurumumda / kampımda Ante atölyelerinden birini görmeyi çok isterim. İşbirliklerine açık mısınız?

Tabii ki. Daha önce de gerçekleştirmiş olduğumuz gibi farklı kurumlarla işbirliği yaparak daha çok insana ulaşabilmeyi çok isteriz. Telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Sosyal Medya
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz
Hakkımızda

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunlarından Duygu Üzüm Kulan ve Can Kulan tarafından kurulan sanat akdemisi: Ante hakkında daha fazla bilgi için tıkla