Sıkça Sorular Sorular

Sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık
Ante Sanat'taki atölyelere nasıl kaydolabilirim?

Öncelikle sizinle tanışmak istiyoruz! Ante’yi görmeniz, bize sorular sormanız ve sizi tanıyıp atölye hakkında detaylı bilgi alabilmenizi sağlamak adına kayıt için sizi mutlaka buraya davet ediyoruz. Atölyelerimize katılmak isteyenler bizi arayıp ziyaret için randevu alabilirler.
0216 330 13 10
0553 914 13 10
info@antesanat.com

Bir atölyeye kayıt olmadan önce eğitmenle görüşebilir miyim?

Tabii ki. Eğitmenimizin müsaitliğine göre atölye başlamadan önce kendisiyle tanışabilirsiniz. Bizi arayıp randevu almanız yeterli.

Konservatuvara Hazırlık Atölyesi'nde kimler ders veriyor?

Konservatuvara Hazırlık Atölyesi’nde oyunculuk dersinde yürütücümüz Can Kulan ile beraber ses-nefes-diksiyon dersinde Özgün Akaçca, hareket dersinde Ezgi Çanaklı ve şan dersinde de Elis Dubaz eğitim vermekte. Atölye içinde gerçekleşen workshoplarda ise Berkay Ateş ve Emir Çubukçu eğitmenlik yapmaktadır. Şan eğitmenimiz Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, diğer eğitmenlerimiz ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Detaylı özgeçmişlere Ekip sayfasından ulaşabilirsiniz.

Profesyoneller için özel oyunculuk eğitimleriniz var mı?

Evet. Oyuncu koçluğu hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tiyatro D22 ile bir bağınız var mı?

Evet. Kurucularımızdan Can Kulan’ın, aynı zamanda Tiyatro D22’nin de kurucu ortağı olması sebebiyle D22 ve Ante Sanat arasında organik bir bağ bulunmakta. D22’nin diğer kurucu ortakları Berkay Ateş ve Emir Çubukcu da Ante Sanat’ta zaman zaman atölyeler düzenlemektedir.

Kendi kurumumda / kampımda Ante Çocuk atölyelerinden birini görmeyi çok isterim. İşbirliklerine açık mısınız?

Tabii ki. Daha önce de gerçekleştirmiş olduğumuz gibi farklı kurumlarla işbirliği yaparak daha çok çocuğa ulaşabilmeyi çok isteriz. Telefon veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ante'ye nasıl gelirim?

Merak etmeyin, Ante’ye ulaşmak çok kolay! Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nın çok yakınında bulunan Ante’ye:

-Kadıköy Rıhtım’dan ulaşmak için FB1 kodlu otobüse binmeli ve Şükrü Saraçoğlu Stadı durağında inmelisiniz. Rıhtımdan kalkan ve Bağdat Caddesi yönüne giden sarı dolmuşlara da binebilirsiniz. Kızıltoprak Medicana Hastanesi’nin önünde ineceğinizi söylemeniz yeterli. Hastanenin karşısında bulunan Ihlamur Eczanesi’nin sokağına doğru bakınca bizi göreceksiniz.

-Metrobüsle ulaşmak için Söğütlüçeşme durağında inmeniz ve hemen durağın çıkışındaki Bağdat Caddesi yönüne giden sarı dolmuşlara binip Kızıltoprak durağında inmelisiniz. Stada doğru 3 dakikalık bir yürüyüşle Kızıltoprak Medicana Hastanesi’nin karşısında bulunan Ihlamur Eczanesi’nin sokağında bizi görebilirsiniz. İletişim sayfasından haritamıza da ulaşabilirsiniz.

Ante Çocuk atölyeleri sırasında velisi olarak Ante'de zaman geçirebileceğim bir alanınız var mı?

Çocuğunuz atölyedeyken Ante’de ikram ettiğimiz çayınızla bahçe keyfi yapabilir ya da kütüphanemize göz atıp vakit geçirebilirsiniz.